פתיחת עסק

צעדיו הראשונים של כל עסק חדש הם החשובים ביותר, ובאופן מוכח עסקים אשר מתנהלים בצורה נכונה ומדודה כבר בתחילת הדרך מחזיקים מעמד לאורך זמן ומצליחים לבסס את עצמם. פתיחת עסק מכל סוג שהוא זוהי אינה החלטה של רגע, וחשוב מאוד לבדוק את השטח ולהכיר את היתרונות ואת החסרונות של העסק אותו אתם עומדים לפתוח. פתיחת עסק מצליח מחייבת אתכם לנקוט במשנה זהירות, כאשר כיום מירב תשומת הלב שלכם חייבת להיות לרשתות המדיה והתקשורת, כאשר פרסום וקידום נכון באינטרנט עשוי להביא אל מגוון עצום של חשיפה והיכרות של קהל היעד שלכם עם העסק החדש. פתיחת עסק מחייבת אתכם לדעת ולהכיר את ההתנהלות אל מול רשויות המס השונות, בניהם מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי אשר מהוות שותפות מלאות לכל פעולה שהעסק שלכם עומד לבצע.
 

פתיחת עסק – מהם הצעדים הראשונים?

ראשית כל עליכם לבחור את המיקום ואת הקטגוריה אליה העסק שלכם ישתייך. בבחירת המיקום חשוב מאוד לדאוג למיקום אסטרטגי אשר מצד אחד מבליט את היתרונות של העסק שלכם, ומצד שני יכול גם להחביא או לטשטש את החסרונות שלו. לדוגמא חנות קטנה תחייב אתכם לבחור ריהוט ומכשור נכון אשר ימקסם את המקום המצומצם וכך תפיקו את מירב התועלת מהמקום שבו הנכם נמצאים.
בנוסף פתיחת עסק חדש מצריכה מכם את מלוא תשומת הלב הנדרשת, ולכן חשוב מאוד שתדעו כי בשבועות ואף בחודשים הראשונים מלוא המחייבות שלכם חייבת להיות מופנית אל ההצלחה העסקית ואל ביססו של העסק שלכם אל מול המתחרים.
 

פתיחת עסק – תוך כמה זמן מגיעים להצלחה?

קשה מאוד לענות על השאלה הזאת! מכיוון שכל עסק מתקדם ומתפתח בצורה שונה, אך ככל שתעשו פחות טעויות כך תוכלו להגיע להצלחה מהר יותר. פתיחת עסק זה לא מדע מדויק, ולכן עליכם לזכור כי בהליך עצמו אינכם הולכים על בטוח ויכולים לצוץ מהמורות בדרך אשר יעכבו את ההתפתחות העסקים שלכם ובחלק מהמקרים אף יעצרו אותה. חשוב מאוד להיעזר עם אנשי מקצוע מנוסים אשר מכירים את התהליך של פתיחת עסק ויוכלו לסייע לכם במהלכים השונים אל מול הרשויות והניירת.
לפני פתיחת העסק אנו ממליצים גם לקורא את המאמר פתיחת עסק חדש . בנוסף, יש לקבל החלטה חשובה של אופן התאגדות- האם עוסק מורשה ? או חברה בע"מ? 
 
משרדנו ישמח לפתוח לכם עסק חדש, משרדנו מספק שרותים בעיקר במרכז הארץ ובעיקר: ברמת גן, תל אביב, גבעתיים, בני ברק, פתח תקווה, חולון, ראשון לציון, בת ים, הרצליה ועוד. למעשה המשרד עובד עם שרות שליחויות כך שאתם לא תצטרכו לצאת מהעסק בשביל למסור את החומר הנהלת החשבונות.

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק