לפתוח עסק

לפתוח עסק הוא חלומם של אנשים רבים בשלבים שונים בחיים! אך פתיחת עסק מצליח היא לא עניין של מה בכך, וברוב המקרים על מנת לפתוח עסק קטן ומצליח צריך לא מעט מזל! יש כאלה שיטענו כי עבודה קשה מכפה על המזל, אך ברוב המקרים כאשר כמות העסקים הדומים לעסק שלכם גדולה, תצרכו לא מעט מזל והמון יכולת בכדי להבליט אותו לעומת שאר העסקים הוותיקים יותר והוותיקים פחות! אז מה צריך לעשות בשביל להבטיח כי תוכלו לפתוח עסק קטן ומצליח? אשר יכניס לכם כמות לא קטנה של כסף מידיי חודש, ואילו אתם תוכלו ליהנות משקט נפשי ואפשרויות בלתי נגמרות!
 

למי מתאים לפתוח עסק?

פתיחת עסק היא לא דבר המתאים לכל אחד, ואצל רוב האנשים הרצון להיות בעלים של עסק נובע מעיקר ממניעים כלכליים אשר גומרים להם לרצות לעשות את קפיצת המדרגה ולהכניס סכומי כסף גדולים בתוך זמן קצר. אך לפתוח עסק זה לא דבר כל כך פשוט, ותהליך זה אינו מתאים לכל אחד.
ראשית כל, על מנת לפתוח עסק חשוב מאוד להצטייד בלא מעט סבלנות וכוח סבל, כאשר עבור רוב העסקים החודשים הראשונים הם חודשים שחונים אשר לא רק שהם לא מביאים אתכם לרווח אלא גם יכולים לגרום להפסדים עקב הוצאות לא צפויות. כאן חשוב לדעת לבלוע את הגלולה, ולראות כיצד ניתן להתחיל ולייצב את המצב ואם ניתן אף להביא לרווח כבר באותם חודשים מדובר בפלוס רציני אשר יכול להועיל לכם לא מעט.
בנוסף על מנת לפתוח עסק חשוב מאוד לעשות עבודה מקדימה ושיעורי בית לפני תחילת התהליך. כאשר רק עסקים אשר מביאים איתם ערך מוסף או ערך אשר מבדיל אותם מעסקים אחרים הדומים להם ישרדו בתחרות האדירה הקיימת היום. ברוב התחומים קיימים אלפי עסקים ברחבי הארץ, ורק הרצון לפתוח עסק אינו מצדיק את קיומו של העסק וצריך לדעת להפוך אותו לכזה המביא איתו ערך מוסף לקונה במישורים רבים אשר יגרמו לו לרצות ולהיכנס אליכם על פני המתחרים.
 

מה צריך לעשות כדי לפתוח עסק?

כדי לפתוח עסק אתם נדרשים בין היתר לפתוח תיק במס הכנסה, מע"מ ולהסדיר את המעמד שלכם בביטוח לאומי. לפתיחת התיקים ישנה חשיבות רבה (ראה מאמר בנושא עוסק פטור ועוסק מורשה). לאחר פתיחת תהיקים תצטרכו לרכוש תכנה להפקת חשבוניות או לרכוש פנקס ידני. במידה ותרצו לפתוח עסק בערת משרדנו, לא תצטרכו להגיע לרשויות המס כאמור אלא אנחנו נעשה את זה עבורכם, כמו כן, תגיעו למשרדנו לפגישת הדרכה מקיפה אשר במסגרתה נלמד אתכם את כל הנושאים החשובים לצורך פתיחת עסק כגון: מהם הוצאות מוכרות לעסק שלכם, איזה מסמכים עליכם לשמור, איך מבטלים חשבונית, מתי מפיקים קבלה, מתי וכמה משלמים לביטוח לאומי ומס הכנסה, מתי משלמים למע"מ ואיך ההתחשבנות עובדת ועוד.
פגישת הדרכה לפתוח עסק הינה חשובה במיוחד לנקודת הפתיחה שלכם ולכן אל תהססו לבקש זאת מגורם מקצועי בתחום!

מאמרים אחרונים
עקבו אחרינו בפייסבוק